Musisz zaznaczyć jedną z odpowiedzi

Sprawdź, czy Audiopolis to miejsce w Twojej tonacji. Osiedle to nie tylko budynki i mieszkania. Jeszcze lokalizacja, architektura, a przede wszystkim mieszkańcy
i styl ich życia tworzą atmosferę miejsca.


To musi być udana kompozycja.
Bez żadnej fałszywej nuty!

następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne
poprzednie następne

Wyniki

Audiopolisto świetne miejsce dla młodych. Możesz wybrać mieszkanie w budynku JAZZ, ROCK, BLUES albo SOUL. Spodoba Ci się ich nowoczesna architektura. Twoi znajomi też polubią to miejsce. Na boisku będziecie mogli pograć w piłkę. Łatwo dojedziecie do centrum, bo niedaleko jest przystanek autobusowy, działa nawet linia nocna Zastanawiasz się nad kawalerką, a może warto wziąć kredyt na coś większego?

Audiopolis to dobre rozwiązanie, jeśli szukasz pierwszego własnego mieszkania. Koniec z przeprowadzkami! Wybierając mieszkanie w budynku JAZZ, ROCK, BLUES albo SOUL, zamieszkasz wśród ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty. Będziesz mieć blisko do sklepów, dojedziesz wygodnie do centrum i do obwodnicy. Jeśli planujesz dziecko, ucieszy Cię piękny plac zabaw na osiedlu. Nie wiesz, czy możesz pozwolić sobie na większe mieszkanie? A może skorzystasz z programu Rodzina na Swoim?

Audiopolis spełni Twoje ambicje, jeśli szukasz miejsca z charakterem. W każdym z budynków – JAZZ, ROCK, BLUES albo SOUL – znajdziesz wygodne mieszkania trzy lub czteropokojowe. Nasi architekci mogą Ci podpowiedzieć, jak je zaaranżować. Ty zdecydujesz o ostatecznym rozkładzie pomieszczeń, dopasowując je do swoich potrzeb. Dojazd do pracy nie będzie problemem, a kiedy wrócisz do siebie, samochód zaparkujesz w hali garażowej. Z przyjemnością popatrzysz na otoczenie, ze starannie zaprojektowana zielenią i terenami rekreacyjnymi.

Audiopolis ma dla Ciebie wiele autów. W promieniu dwóch kilometrów są szkoły i przedszkola, przychodnia i sklepy. Dojazd do centrum nie stanowi problemu. Na osiedlu znajdą się miejsca, w których miło spędzisz czas – czytelnia w plenerze, boisko do gier zespołowych, tor do gry w boules, plac zabaw. W budynkach JAZZ, ROCK, BLUES i SOUL zaprojektowano mieszkania o różnym rozkładzie, niektóre z ogródkami. Znajdziesz coś dla siebie.